אטרקציות בפורטו

יש המון אטרקציות בפורטו, תוכלו להעביר חופשה שלמה באיזור העיר הכל כך מיוחדת הזו ולא להספיק את כל האטרקציות שפורטו מציעה. ריכזנו עבורכם רשימה של כמה אטרקציות בפורטו שיכולות לעזור לכם לתכנן את החופשה שלכם בפורטוגל.

שוק בולהו – Mercado do Bolhão

שוק בולהו בפורטו הוא אחת הפנינות הנסתרות של העיר.

בשוק תוכלו לטייל בין דוכנים של פירות וירקות טריים, פרחים, ממתקים מקומיים, מזכרות מעבודת יד ועוד…

השוק הוקם בסוף המאה ה-19 ומשרת את תושבי פורטו כבר יותר ממאה שנה. כשתתעייפו תוכלו לנוח באחד מבתי הקפה והמסעדות שיש בשוק וליהנות מנשנוש מקומי או קפה מעורר.

בהחלט כדאי לבקר בשוק המיוחד והמלא אופי הזה.


גשר דום לואיש ה-I

גשר דום לואיש הראשון (Dom Luís I Bridge) בפורטו הוא אחד מציוני הדרך הבולטים של העיר. הגשר מחבר בין שתי גדותיו של נהר הדואורו ומאפשר לנו ליהנות מנוף יפהפה של העיר. הגשר עשוי מברזל ונבנה בסגנון של מגדל אייפל (זה היה הטרנד בתקופה שבה נבנה הגשר).

הגשר נקרא על שמו של מלך פורטוגל בתקופה שבה הסתיימה בנייתו וגשר סמוך נקרא על שם אשתו של אותו מלך (מריה פיה). אם בא לכם לחצות את הגשר ברגל או ברכב אין בעיה לעשות זאת במפלס התחתון שלו כי המפלס העליון מיועד לרכבת.

גשר דום לואיש הראשון בפורטו

פוז דה דואורו

אחד האזורים הפופולריים בפורטו הוא פוז דו דוארו (Foz do Duoro). זהו אזור די גדול בו האוקיינוס האטלנטי נפגש עם נהר הדוארו.

בפוז דו דוארו יש טיילת יפהפה ומושקעת שלאורכה תוכלו לטייל, יש המון מסעדות ובתי קפה, יש חופים פראיים שבהם גלי האוקיינוס נשברים על חומות הסלע, היסטוריה, תרבות ועוד…

נמל פורטו

אם יש לכם שאלות לגבי האטרקציות בפורטו אתם מוזמנים להתייעץ עם חוכמת ההמונים בקבוצת הפייסבוק שלנו.